Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    üdv, nekem van egy 40 gigás seagate vincsim, de ha nem teszem fel a limit jumper -t amivel csak hamincegynéhány giga a mérete akkor nem ismeri fel a bios se master-nek se slave-nek. Ha fenn van a limit jumper felismeri a jelölt módon masternek és slavenek jumperelve egyaránt, bad sector nincs rajta, létezik olyan progi amivel bebootolva kapok összefoglaló infót a HDD-ről ? Nem igazán értem mi okozhatja ezt a dolgot, mert ha lemezhiba lenne is a HDD-n amit a limit-jumper valami őrölt szerencse okán pont kivág a bios akkor is meg kéne hogy ismerje nem?
    Például én lehalkítottam az 500GB-os maxtoromat, és emiatt tudom miért lassabb egy picivel, de ha ezt most pölö így adnám el valakinek hogyan jönne rá, hogy moddolva van azon kívül, hogy egy hangot nem ad működés közben? Szóval valami olyasmi kellenne amivel a halkítást is megcsináltam és van egy összefoglaló táblázata a HDD-ről minden tekintetben, mert azt gyanítom, hogy valaki begberhelte ezt a vinyót, csak nem tudom hogy hol... ötlet?

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák