Hirdetés

Aktív témák

  • snail1981

    tag

    Sziasztok!

    Véleményt szeretnék kérni tőletek mert van egy kis problémám. Vettem a napokban egy KEF C7 5.0-ás szettet ami mellé van egy Polkaudio PSW110-es mélyládám és egy Yamaha RXV-596-os erősítőm. A problémám az, hogy sztereóban történő zene hallgatás esetén olyan a hangzás, mintha egy papírlapot tartanánk a hangfalak elé. Olyan tompa, olyan semmilyen. Legyen az akár mp3 vagy gyári cd. Akár hogyan variálok a beállításokkal egyszerűen nem jutok semmire. Nagyobb hangerőnél meg szétesik a hangzás. Már azon is elgondolkoztam hogy vissza viszem az egészet mert még a három napon belül vagyok. A kérdésem az lenne, hogy ezek a problémák adódhatnak a viszonylag régebbi erősítőm miatt, esetleg a hangfalak nem teljesítenek jól itthoni körülmények között? A vétel előtti meghallgatáson meggyőzőnek tűntek. Szerintetek érdemesebb lenne erősítőt cserélnem vagy esetleg a hangfalakat vigyem vissza és cseréljem másikra? Legyen az mondjuk a JBL ES80-as szett. Bármelyik eset is áll fenn szívesen veszek ötleteket, hogy mit és mire lehetne cserélni. Esetleg csak a két frontot cseréljem? Teljesen tanácstalan vagyok... Előre is köszi a segítséget...

    Ja, még egy. Egy 4*4-es szobában van a rendszer. Szeretném zenére is meg házi-mozira is használni. Ahogy kipróbáltam, házi-mozi terén nem volt probléma, csak ez a sztereó zenehallgatás ami nem hagy nyugodni. Mi lehet a baj?

Aktív témák