Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roleegsi

    tag

    Sziasztok!

    2 hete vettem egy Sony KD-65XF9005-t újonnan, most a hétvégén pedig vásároltam hozzá egy Sony BDV-N9100W-t használtan. A rendszeren csak és kizárólag egy számítógépet használok, így se tv kábel, se semmi más nincs rá kötve. Ez úgy lett megoldva, hogy a tv-re megy egy hdmi kábel a 4K-s kép miatt, egy hdmi kábel pedig az erősítő hdmi1 bemenetébe az 5.1 hang miatt.
    Mivel jelenleg nincs több hdmi kábelem, ezért az erősítő/lejátszó nincs kimenettel rá kötve a tv-re, így nem érem el a menüjét. De nem is volt előnyös ha rá volt kötve, mert állandóan tv-re váltott ha érzékelte, h bekapcsoltam a tv-t (és nem mellesleg órákig nem jöttem rá, hogyan kell a lejátszón váltani a csatornák között 'hdmi1, hdmi1, av, stb...' mivel a function gombot kell nyomva tartani, és akkor lehet "lapozni").
    Szóval mivel nem érem el a menüt, nem tudok hang sémát váltani. Leginkább az volna a célom, h kicsit lejjebb vegyem a mélyet, mert társasházban lakom, és lebontja a falakat :D
    Tehát tudja valaki, hogy a menü nélkül a hdmi1-es hangbemenetet használva, hogyan tudok távirányítóval valahogyan hang sémák közt váltani?
    Köszi előre is.

    Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

Új hozzászólás Aktív témák