Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoika

    addikt

    válasz bundaska #26758 üzenetére

    "közel 40-el hosszabb" Szerintem annyiért sok, de te tudod.
    "Harman Kardon AVR161 S + HKTS 9" Hangban kb.ua. várhatod tőle ,de ficsőrökben(tudásban) gazdagabb viszont drágább, garis.
    Én azt tanácsolom neked ...amíg nem tudod mit szeretnél és miért, addig vagy ne vegyél semmit , vagy csak használtat, mert azt jó eséllyel el is tudod adni(ha nem tetszik).
    "Közben írtad a hátrányokat. hát őőő... nem is tudom" Nem kell annyira berezelni
    Nem zenei a hangja ? Azt írtad arra van másik erősítő és nagy hangfal. A Hm erősítők amúgy sem a sztereózásról szólnak.
    Nem tudja az androidot? Lehet nem is droidos a telód és nem is akarod app-ról vezérelni, illetve zenéket küldeni . (Én telóm droidos ...így csak olyan erősítőt veszek).
    Nem tudja a 4K-t átengedni? Sebaj ...kerüld meg egy HDMI splitterrel, de ahogy olvasom akkor még lejátszód sincs!
    Fontos lenne tudni miről fogod játszani, milyen felbontású és milyen hangformátumú filmek lesznek azok ?
    Induljunk ki a 4K kép és szinkronos (magyar)hangból.
    Mivel a magyar szinkronos filmek zöme sima DD, DTS hangalapú ...ezért a TV-n lejátszva(USB) és a hangot HDMI-n ARC segítségével az erősítőbe vezeted és kész is vagy.
    Persze ez a legegyszerűbb és legkevésbé ajánlott lejátszás ,de egyben a legkézenfekvőbb.
    Aztán vannak a különböző MP-k (Blu-ray, androidos box, egyéb box, sz.gép...stb). Ezeket a MP-eket már MP-AVR(erősítő)-Tv sorrendbe kötöd HDMI-vel. Tehát ahhoz hogy a kép eljusson a Tv-hez át kell mennije az erősítőn. Ha az AVR nem 4K képes ...akkor nem lesz kép.
    Ilyenkor vagy veszel egy 4K-s AVR-t , vagy veszel egy HDMI Splittert és kettéosztva a MP HDMI jelét , képileg megkerülöd az AVR-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák