Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gtaati

    őstag

    válasz zsoika #43617 üzenetére

    Helló!

    Teljesen egyetértek ebben is veled... Anno nekem is volt a Logitech Z szériás cuccom, aztán vettem egy Yamaha RXV350-t hozzá magyar gyártású Conan (a barbár:) ) 5.0-t sima réz kábeleket ami a helyi kis műszaki boltban kapható.... Aztán megérett az erősítő csere és megismerkedtem egyik barátomnál a Heco Music Style szériával és idővel lett is apránként.... És jött az új szerelem egy MA. Silver Rs6 hallatán és kiállításon az új silver is nagyon nagyon tetszett eztán letettem a voksom a Monitor Audio mellett. Ezer % hogy ettől is van még sokkal sokkal jobb, de ez is már kielégíti az ilyen jellegű igényeimet és hosszú távra tervezek velük, ezert is szeretném a jelenlegiből a közel legjobbat kihozni és élvezni, használni. Egy következő szintlépés sokkal nagyobb anyagi befektetés lenne, ami meghaladja a jelenlegi lehetőségeinket..... Szóval örülök annak ami van:) és ezt sem gondoltam volna, hogy összejön:)))) Nálam is megvoltak a szintek, tapasztalások, de pl. a jelenlegi szintnél már a kábelek cserélgetése anyagilag nem túl egyszerű és a bolttal sem akarok kitolni h rendelek egyet visszaküldöm és ezt meg sokszor. Tudom vannak helyek ahol létét ellenében elhozható és kipróbálható, de mifelénk ilyenre nincs lehetőség és komoly szaküzlet sincs..... Budapest meg kb. 150km-re van... Ezért kérdezek és próbálom szűkíteni a kört és a lehetőségeket... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák