Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabady

    aktív tag

    válasz AiRLAC #4825 üzenetére

    Sziasztok!

    Szintúgy mint a többi kollega, otthoni szerverépítésre adtam a fejem. A lap egy Asus M2n68 valami hp....
    Ebbe került egy 4600+ X2 65W proci, 2x4 giga ddr2 800, és egyenlőre 1x320gb és 2x500 gb tárhely.
    A cél az lenne, hogy ezen fusson a torrent, illetve ezen legyenek a saját és párom dolgai is. Neki kis notija van, kevés tárhellyel, nekem az aláírásomban szereplő gépem. Ő nem tud vigyázni és nem is értékeli ezeket a kütyüket, szal külső vinyó és társait nem erőltetném, én meg az erőművem már nem akarom tovább 24/7be meneszteni. Így aztán az lett az ötlet, hogy a meglévő alkatrészekből összedobtam ezt a kütyüt.
    Jelenleg win8.1 fut rajta. -úgy gondolom az egyszerűség kedvéért maradnék ismertebb platformon.
    Na a rizsából enniy elég is....
    TP link archer c1200 ac1200 router van egy digis eszköz mögött, a lakásban 1000/300mbit ftth van.
    Úgy szeretném megoldani az otthoni rendszert, hogy mindez bárhonnan elérhető legyen, de a biztonság miatt nem akarom NAT-olni simán, hanem VPN mögé tenném.
    Ezügyben kellene egy kis segítség. Routerbe van VPN lehetőség, ezt szeretném ha VPN szerverként üzemelne.

    *** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

Új hozzászólás Aktív témák