Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz battag #19094 üzenetére

    Akkor lehet, hogy egyenként kell csatlakoztatnod a kamerákat egy PC vagy laptophoz és ellenőrizned a hálózati beállításokat a Search Tool segítségével amit a forgalmazó weboldalán a letöltések szekcióban találsz meg. Elképzelhető, hogy manuális IP-re volt állítva egy másik alhálózati címmel és ezért nem látja az NVR. A hálózati topológiától függ a beállítás, mert ha stand-alone rendszer és semmi más routing eszköz nincs a hálózatban, akkor maradhat a DHCP az összes kamerában és az NVR-ben is, viszont ha egy szolgáltatói modemhez vagy saját router-hez kapcsolódik, akkor a DHCP-t ki kell kapcsolni annak érdekében, hogy elkerüld az ip konfliktusokat, mert az optimális az ha csak egy eszköz osztogat IP címeket. Másik dolog, hogy ha jól tudom, akkor ebben a hsz-edben lévő dome kamera nem PoE képes, tehát ennek a tápellátását meg kell oldani más módon, pl. egy passzív feladó segítségével szerintem, de ebben az utolsó mondatban majd kijavítanak vagy egyetértenek velem a többiek, mert lehet rosszul tudom, hogy a dome nem tud PoE-t.

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák