Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    senior tag

    válasz aleister #91003 üzenetére

    Semmi gond, sértés nélkül írtad le mit gondolsz, és nagyon is igaz. :K Lehet kultúráltan is véleményt formálni.
    Többek között ez is a baj, hogy a tömegelést sokan(ahogyan én is) összekeverik az testsúlynövekedéssel. Azért vagyok ennyi mindenen túl, mert arra figyeltem, hogy a súlyom nőjjön lassan, az erőre nem. Szépen nőtt a súly, de az alkalmazott súlyokon nem, vagy csak nagyon kis mértékben tudtam növelni. Kicsit változott a hozáállásom a dolgokhoz, mert csak az izomnövekedés a tömegnövelés. Valamennyi zsír akkor is jön fel, de ez más kérdés.

    Beleuntam most a mindenféle vadászott edzéstervekbe, hogy majd ettől, meg attól fogok izmosodni. Egyik sem volt jó, most megpróbálok(hétfőn vége a diétámnak, unom is, meg már a forma se tetszik, kéne kis izom is :D ) mást csinálni.

    (#91004) Alpachino Te fikázol engem állandóan, ha nem tévedek. Én sohasem becsméreltem volna a formádat. Több pucolás, és jobb lenne, ne elégedj meg még -3 kilóval. :U Most, hogy visszakapod, mindjárt megy a magyarázkodás.

    [ Szerkesztve ]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Új hozzászólás Aktív témák