Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Kassadin #33101 üzenetére

    Először is, nem osztottam ki senkit. Csak nem hiszek el mindent, főleg ha ezer meg ezer ilyen cikk van (sokszor totál ellentmondanak egymásnak). Az hogy valaki leír valamit, főleg úgy írja (hogy "azt hisszük"), és betolnak koxtartályos képeket mellé, számomra nem olyan dolog, amit feltétel nélkül el kellene hinnem, csak mert valaki azt írta. És számomra attól sem hitelesebb, hogy külföldi oldal. Mit lett volna, ha ez a cikk a BB-n íródik és nincsenek mellé ilyen képek? Kevésbé lett volna hiteles/hihető? :U

    De szerencsére van, aki kipróbálja, és majd leírja a tapasztalatokat. És persze nyilván az sem jelent semmit, mert ami az egyiknél beválik, az lehet, hogy a másiknál nagyon nem.

    Lehet keresni az igazságot, de az igazság nem létezik :R

    (Amúgy az igaz, hogy a topikba nem olyan régóta írok, de az biztos, hogy régebb óta itt vagyok a fórumon, mint pl. te. Már ph kezdetén is itt voltam, csak akkor még más néven ;) Szóval ez nem jelent igazán semmit...)

    --

    (#33103) littlelion21

    Csak ezzel nagyon mellélőttél (te is), mert semmi közöm se a BB-hez, se a bunnyhoz, de még csak a Scitechez sem. Olyannyira, hogy életemben össz-vissz egy tasak Scitec fehérjém volt, az is ajándék. :D

    Szóval nagyon felesleges engem beállítani olyannak, mint aki Scitec hívő lenne, vagy akármi. ;)

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Aktív témák