Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Wooting 80HE teszt

    gp Megérkezett a játékos billentyűzetek koronázatlan királyának nagytestvére, a TKL méretű Wooting 80HE, amelyet az elsők között próbálhattunk ki.

  • Titan Army P27GR monitor: hogy tud ilyen olcsó lenni?

    ph Meglepően kedvező áron rendelhető meg a kínai netes áruházakból ez a 180 Hz-es gamer monitor – megnéztük, érdemes-e lecsapni rá!

Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz spammer #33104 üzenetére

    Interneten mindenki azt ír meg mond amit akar és ez még a mentorodra, Bunny-ra is igaz. Neki is nyilván vannak érdekeltségei ebben az üzletben, még ha te ennek váltig állítod az ellenkezőjét. Mert gondolom én a kis csökött agyammal, nem ingyen adja ő mindenhez a hízott mosómedve arcát meg mond egyre nagyobb baromságokat (lásd legutóbbi skynet teszt). Szóval csak annyit akarok ezzel mondani, hogy sb-nek is van külön fórum része, ott aki nyalizik azt felmagasztalják és bekerül a hősök csarnokába, aki meg megmondja neki a frankót, azt meg elküldi a picsába és/vagy kimoderálja/kitiltja.

    "Csak ezzel nagyon mellélőttél (te is), mert semmi közöm se a BB-hez, se a bunnyhoz, de még csak a Scitechez sem. Olyannyira, hogy életemben össz-vissz egy tasak Scitec fehérjém volt, az is ajándék."

    Ahhoz képest tőled eddig mást nem lehetett olvasni. De biztos feltörték a fiókodat.

    Aztán lehetséges, hogy én látom rosszul és csak beképzeltem az egészet.

    [ Szerkesztve ]

  • God Vazzeg

    veterán

    válasz spammer #33104 üzenetére

    Szerintem meg lazítanotok kellene, és belátni hogy csodák nincsenek. Vannak működő dolgok és nem működők.. Ennyi.

    Edzeni kell, jól kajálni, és kipihenni magatokat. Ezen kb az emberek 90%-a elhasal. Ezek után kellenek a hiánypótló tápkiegek, mint a vitamin és a fehérje. Ha ezek is rendben, akkor jöhetnek a parasztvakítások, mint a kreatin, NO fokozók, glutamin.

    És most jutottunk el oda, hogy ha a fenti mind megvan, elérted a naturál plafont amit elérhetsz. Ki éri ezt el? Senki szinte. Vagy abbahagyja, vagy jön a kox, mert már nem fejlődik.

    Sose tartottam normális dolognak az egymással ellentmondó hülye cikkek olvasását, inkább meg kell nézni mi az ami működik (amit már kipróbáltak, és látható eredménye van) és azt kell erőltetni.

    És itt jön az első mondatom megint: csodák nincsenek, csak működő és nem működő dolgok.. ;)

Aktív témák