Hirdetés

Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    na onolok kicsit, tegnap edzettem, jóvolt, mivel pénteken (ma) este elméletileg hatalmas bebaxás van kilátásba helyezve, ezért a tegnapi láb-váll mellé belehúztam kis csuklyát is, (mert a szombati edzés kérdésessé vált :DDD ) lehet amúgy is így kéne mert a hát edzés még az én gyógytorna stílusomban is húzósabb, mint a váll.
    Módosítottam annyiban is, hogy a két munkasorozatból az elősben megállok 6-nál, a másodikban viszont bukásig nyomom.
    Guggolásnál 95 kiló jött, a második sorozatban 10-et sikerült, szóval itt is megyeget felfelé. Úgy néz ki a 110-es 6 ismétlés teljesíthető.
    Többi gyaksiban is ment az emelés.
    Edzés utáni turmixba beiktattam a mérőkanál dextróz mellé egy mérőkanál darált zabpehyhet is, illetve az éjszakai turmixba is rakok két kanállal. Hajnalban nem éppen élmény lenyomni. :D Amit észreveszek, hogy reggelre így nem eresztek le annyira. De hiányozni nem nagyon fog ha abbahagyom.
    Novemberben tényleg megpróbálok a kaján alakítani, mert a napi menű amit a sarki vendéglőben eszek annyiba kerül, mint 3 csirkerizses kaja, tehát még a lóvéra sem foghatom.

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Aktív témák