Hirdetés

Aktív témák

  • Taki_

    csendes tag

    válasz Racecam #13474 üzenetére

    Szia!

    Gabi számomra NEM házigazda! Ugyan olyan felhasználó mint bárki más! Olyan dologgal cseszegetett, amiről tudja jól, hogy NEM tudok változtatni. NEM is fogok. Napi 10-12 órákad dolgozok, mellette suliba járok, mellette van magánéletem, NEM tehetem meg, hogy napi 24 órát lógjak a fórumon, mint pl Ő. Örülök, hogy ha ilyenkor eljutok ideád, és tudok mindenkinek KÜLÖN-KÜLÖN válaszolni. Ennyit megérdemelnek, ha kérdeznek valamit! Mondjuk 10 embernek 10 válasz, 4 percenként, az 40 perc... Na neee, anyni fölös időm nekem nincs! Hiszen itt van felül: "Raceman válasza Taki üzenetére". Nekem, NEM másnak! NEM fogok egyetlen egy hozzászólásba összesűríteni mindent, egyetlen egy felhasználó kedvéért. Tudom nagyonjól, hogy miért van ez a 4 perc! Flood-olás, ha jól tévedek?! Pl, hogy ne legyen olyan, hogy vki elárasz egy-egy topicot a hülyeségével, képeivel, akármivel percenként. Ha nekem mondanivalóm van vkinek akkor azt NEKI fogom elmondani. És teljesen mindegy, hogy 2 perc vagy 4 perc 1 másodperc telt el a kettő között. Vagy nem? Ahogy látom a többiek reakcióját ITT tényleg senkit sem zavart.

    Te nem ismersz engem, nem tudod, hogy én miként, honnan, mióta ismeret a Gabit. Teljesen rendben van, hogy szóltál, ez a feladatod! És köszi, hogy ilyen emberséges figyelmeztetést írtál, Peace:)

    http://Flickr.com/T4KI

Aktív témák