Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz ittakary #30289 üzenetére

    Akkor tegye félre azt amit eddig a játékokkal kapcsolatban gondolt.Kapcsolja ki az agyát és fogadja el a gondolatot , hogy egy közel fél milliós gépen frame laggok fognak jelentkezni egy 2008 as játékban :) "Akármit csinálsz vele"

    Be lehet lőni úgy ahogy (és talán segítenek a patchek) egyébként van akit nem zavarnak az egyértelmű hibák és azt írja "teljesen játszható a game" Az úgy látszik képregényeken nőtt fel..Én úgy gondolom nekem sincs rossz gépem és értek annyira a számítástechnikához ,hogy olyan gépet raktam össze anno amivel ez a játék nem hogy gond nélkül de simán szaladnia kéne mint a mérgezett egérnek.Ehhez képest "én is látom a hibákat".

    Próbáld meg az automata beállítást ne húzz csutkára semmit, azt mondják amint belenyúlsz az automata beállításba egyből rossz.Van még egyébként grafika beállítási trükk az steam fórumon olvasható :)

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák