Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Alexios #51429 üzenetére

    Fingunk nincs mi volt a pontos állítás. Az ugyanis átment egy szűrőn amit úgy hívnak kontrolaltdel. ;) És ebben nincs semmi rossz indulat! Maga is mondta, hogy nem emlékszik pontosan mit mondott, csak a mondani valója maradt meg, ami nekem át is jött.
    Amúgy mi van, ha Hetfield meg akarja magának tartani ezt a cuccot magának? Elképzelhető, hogy lemond a szimúr az extra profitról a név cserébe, vagy esetleg le van védve mert Hetfield olyan szerződést írt alá szimúrral? Fingunk nincs az egészről. Ellenben egy olyannak aki heti szinten kommunikál sziumúrral.
    Én nem úgy tapasztaltam, hogy többségében lennének a Peter Green bekötésű LP-k a piacon. Nyilván keresett, de messze nem egy sztenderdnek nevezett bekötési mód. Azért is mondtam, mert ez az egyik leg elterjedtebb és még ebből sincs túlkínálat.
    Annyi a lényeg, hogy fingunk nincs ezért én nem állítanék be feltevéseket kész tényeknek. Minthogy, ilyen nincs és kész.

    re: Ctrl+Alt~Del
    Mi ez az új pofázmány? Ez valakinek a levetett arca nem? Ismerős valahonnan.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák