Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    Szerencstlensegemre rajottem hogy lehet eu raktarak teljes kinalatat bongeszni ugy hogy az arak növekvő sorrendben vannak. Ezutan kifosztottam az eu 17,18 es 20as raktarakat :)
    A trukk annyi hogy az euraktar sale oldalrol a more-ra kattintva a teljes raktarat latom es a ar szerint novekvo rendezes meg jol mukodik de a lapozasnal elfelejti a raktarat. A linksorban kell atirni 1 2 3 a backslash utan
    Nekem azt az allapotot aza higy egy raktar teljes kinalatat latom meg nem sikerult a fooldalrol csak kategoriankent engedi.
    Most nincs idom linklelni amiket nagyon joarasoknak talaltam teviranyithato ledpanelek 5ezer korul itthon 15 alatt nem lattam. Jateksatorok 3ezer korul, rgb lezeres hazdekoracio karacsonyra 2ezer korul (aldiba 17volt csak rg de neten 10korul vannak legolcsobban) es a lezerfanoknak van benne 100mw-os lezer, excelvan 800x480 1200lm es projektor 6500 es 800lm-es 5000 gyereknek jo lesz diavetito helyett csaka szaga mas :) kerti solar motion sensoros 4db 2500, hud 2500 stb

    -----

    Volt egy xiaomi air notebook 540 rol 450 kupon es nem talalom .valakinek nincs meg esetleg? A 500folott minusz otven sem mukodik ra

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák