Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mullet MadJack teszt

    gp A Hammer95 első játékában a mesterséges intelligencia találkozik a szintipoppal, a 80-as évek hajviseletével, és rengeteg vérontással.

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz peet05 #97496 üzenetére

    Na, végigpróbáltam minden kombót, az a max. pontszám (+- 20-30 pont), ami fentebb van. Valszeg azért lesz a cpu kevesebb, amit gyépés írt utánad, alapból 90W a gpu, de a cpu rovására tud adni neki a gép +15W-ot, amitől nyilván a cpu gyengébb lesz. De ez nem is baj, futtattam egy Valhalla tesztet, aztán a cpu ott ilyen 30-40%-on pötyögött csak, szóval jó ez így is bőven.

    gyépés: igen, az van, amit mondasz. :K 105W mehet összesen a gpu-ra max., de akkor a cpu 15W-tal kevesebbet kaphat csak. Az az igazság, hogy tetszik, hogy marha csendes még performance módban is a gép, Silent-ben meg kipöfög magából hétezerpárszáz graphics score-t és közben szinte hangtalan. Ilyen halk gépem még nem volt.

    Csupati: nem-nem, a TS nem foglalkozik a kijelző felbontásával, mindig ugyanazon felbontáson fut, aztán a kijelző felbontására skálázza a képet. Máskülönben nem is lehetne összehasonlítani az eredményeket.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák