Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz tomcica #89773 üzenetére

    Ja,es ha valaki heti ket eros nappal dolgozik,egyik sebesseg v. sebessegi allokepesseg,a masik nap allokepesseg. Akkor ebbe a masodik napba tud kombinalt munkat is tenni pl 8-12km konnyed tempo + par perc laza kocogas (frissites ha kell) + emelkedozes hosszabb folyamatos emelkedo nagyon lazan v. konnyeden felfele (lazan lefele). Idovel ha epul az allokepesseg akkor az emelkedo konnyed v. konnyu tempos felfele (laza le).
    Ha ez is megy akkor a vegen nehany lefelet megkuldeni erosre (ehhez nagyon komoly izomzat es inszallag "munka" kell).
    Ez a masodik nap igy akar 90-120perc is lehet,combos nap...minden mas a heten ez kore epulne. :K
    Aki teljes edzeskort akar,annak persze ez a masodik combos nap melle kell majd 1000-es nap is,de mivel csak heti egy eros nap van igy cserelgeti a 200/400-as es 1000-es napot minden masodik heten.
    Ha pedig felmerot akar,havonta azert kell valami intenzivebb folyamatos,akkor a hosszu napon megcsinalja a felmerot.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • xy.zsolt

    őstag

    válasz tomcica #89773 üzenetére

    Még azon is agyaltam, hogy hetente 2 reco után is csináltam eddig 10x50-100m kigyorsításokat.....mi van ha azt növelném 10x200m-re (köztük séta)? Így már külön interval napkén csak az 1000/2000m vagy 400m jönne szóba.
    Nos, iparosra redukált tempós interval után nem kell 2 pihenő nap.....elég 1 is :K
    Még átgondolom az általad ajánlottak alapján, de egy biztos.....havi 1 dedikált felmérő nekem kell, hogy rögzítve legyen....mert magamtól csak halogatom :DDD Ahogy heti 1 méretlen laza 3-5k kocogás továbbra is kell hetente....jót tesz, hogy nem kell kontrolálni semmit :K

    [ Szerkesztve ]

    BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák