Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz kuntics #6837 üzenetére

    az achiles az kenyes dolog,lassan gyogyul mert keves ver jut el oda (ezt irjak) egyszer labon kihordtam egy komolyabb ilyen serulest,egesz mar megjelent a csomo benne - az ugye a szakadas elotti allapot - na ott mar muszaj volt visszavenni a futasbol...nekem sokat segitett az eccentric drops nevu gyakorlt,ami egyben labfej erosito es achiles nyujto,de amikor mar faj akkor nem szabad nyujtani,mert csak jobban serul,viszont ha visszahuzodik akkor azonnal napi szinten el kell kezdeni erositeni/nyujtani,erre jo lepcson vegzendo,en mai napig rendszeresen csinalok 1-1 szeriat

    kentem en is ki tudja lehet meg japan szuzlany verrel is (feketenadalyto krem,fastum,voltaren,brufen,sportkrem stb.) jegeltem is,azzal is ovatosan kell mert ha mar gyulladt akkor erzekeny ra nagyon,masfel honapig szorakoztam vele,mar azt hittem sosem mulik el egyszer csak hopp rendbe jott es azota erosebb mint uj korban ;)

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák