Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabgergo

    őstag

    Ma próbáltam Hoka cipőket, leírom a tapasztalatokat hátha valakinek segít (vagy éppen valakit összezavar :D).

    - Clifton 8-al kezdtem: súly, talp puhasága tökéletes, jól is néz ki, de belső talpélemet nyomja nagyon, iszonyat konstrukció, eladó srác ma mondta is h 10-ból 8-an ezért nem viszik el.
    - Arahi 5: kicsit stabilabb cipő, nagyon picit nehezebb mint a Clifton, egész kényelmes, de nekem egyszerűen túl tágas, főleg elől a lábujjaknál, nagyobb lábakhoz van ez tervezve, esetleg még egy cipőbetéttel jó lehetne.
    - Bondi 7: tényleg bálna ahogy tomcica írta, de nekem amúgy tetszett, baromi kényelmes puha plüss, egy 80k-re aszfalton simán felvenném, de nekem ez is túl tágas, valahogy nem fekszik jól a lábamon.
    - Gaviota 3: na ez már jó volt a lábamra teljesen, de ennek egyértelműen keményebb a talpa, egyáltalán nem az a plüss érzet mint a bondi, hát ennyi pénzért valahogy ezt így nem, ráadásul ebből csak valami elég bizarr nőies színvilágú volt...

    Szóval egyelőre hagytam a Hokát, vannak most Asics Novablast-ok 30k alatt több helyen is, megpróbálok egyet abból kifogni.
    Pedig a talpfájásomnak sztem segítene egy bondi-féle cipő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák