Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz sipi700 #56163 üzenetére

    Nem mindig jobb,ha puhabb...persze embere valogatja,de ha ugy erzem "nyeli" a lepesemet,akkor az a cipo tempora/intervalokra/versenyspeci edzesekre nem lesz jo :N
    Hiaba ovja a labadat,ha lassabb cadence-n futsz benne,es egesz mashogy mozogsz.
    Ugy ereztem a Next% tempoban,h nem tudom felporgetni a mozgast.Ez naaagyon zavaro.
    Masnak persze lehet tokeletes cipo,mert azert gyors es megvedi h szetcsapkodd a labad.
    Novablast papiron nem tunik semmi extranak,suly,meret stb. alapjan.Amikor futsz benne meglepodsz ;)
    Hyperspeed 4-em volt imadtam.Sortie Magic,Tarther Zeal-t siman probalnam.Meg a karbonos asics-ot is :K felenk nem kaphato ezek kozul egyik se.
    Ha lesz Streak zoomX habbal,akar perbax lappal (de nekem lap nelkul is okes) azt venni fogok. Resztavozni es porogni kell egy cipo mindig (most Adidas SL20,Nike Streak/LT latja el ezt a funkciot. Saucony fastwich most lett szetfutva nalam,adidas RC 2 szinten kopog.)

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák