Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tomcica #47954 üzenetére

    A lekvár az fokozó cucc? :D Csak, mert csoffad a combom. Ez komoly, vékonyodik...

    Közel 8 hónapja minden reggel mozgok. Nyáron kondi/futás volt, de 2 hónapja csak a futás maradt. Étrendre figyelek nagyjából pl. most is a maradék császármorzsát tolom le diabetikus lekvárral+igazi cukrossal :) Lényeg, hogy ahogy tomcicának próbáltam feszíteni és 04:00 alatt "röpültem" éreztem a jobb oldali csípőm és meghúzódott a fenekem. Előtte 1 héttel pihentetnem kellett a térdem is. Előtte semmi gond nem volt -> a fájdalmak nagy része a legtöbb esetben túlerőltetés. ( Vagy részemről még enyhe fostosodás :DDD ) Toltam rá néhány rehab alapozós tempót és minden elmúlt. Tehát Mindenkinek csak óvatosan! Tegnapi "aerob" egy 200 szintes 15-ös lett reggel. Enyhe izomláz érzet előjött.

    Aki esetleg további motivációt szeretne én tudok! Nyugodtan fel lehet szedni pár kg-ot, mert a mákos kalács izmot épít és Karácsonykor jöhet pár kg úgyse megy le jövőre :D Vannak jó filmek, reggel pedig az ágy is meleg! Sokszor hűvös a szél és nyirkos az idő az se jó. Akárhová ott az autó, a túledzettség pedig álmatlanságot és magas alappulzust okoz. A fenének se kellenek ezek :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák