Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuck Norris

    senior tag

    válasz inf3rno #46138 üzenetére

    Már nagyon régóta izgatta a fantáziámat, ezért pár hónapja vettem egy V-Trek-et, ez elméletileg az egyik terepre szánt típus. Ennek is csak 4mm vastag a talpa, szerintem csak arra jó, hogy aszfalton sétálgatva szokja az ember a technikát, amit ha már megszokott és odafigyel akkor a "normális" cipőben is úgy megy majd, talán. Azt elég gyorsan meg lehet tanulni, hogy csak talp párnára lehet vele érkezni, sarokra érkezve még szinte a fogam is összekoccan, viszont így meg lassabban lehet vele haladni mert csak kisebbeket tudok lépni. Sík úton sokkal kényelmesebb mint bármi más, viszont az összes kis göröngyöt, kavicsot lehet benne érezni, nagyon könnyű terepre talán még alkalmas, lefelé ereszkedni nagyon jól lehet vele, érzi az ember a tajt, viszont nehezebb sziklás talajon nem is tudom elképzelni, hogy lehet használni, abba meg még belegondolni is rossz milyen lehet ezzel belerúgni egy köbe vagy egy kiálló ágba. Azért is alkalmatlan szerintem terepre mert ha bármilyen kis kavics belemegy nagyon tudja nyomni a lábat, kikotorni belőle meg sokkal nehezebb mint egy hagyományos cipőből. Teljesen sík úton kocogni is tudok vele de ki van zárva, hogy kifejezetten futáshoz felvegyem bármikor is.

Új hozzászólás Aktív témák