Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz cekkk #3436 üzenetére

    A masik amit a haverok vettek a Decathlonba az a Kipscha alaoltozet (feher v fekete) 5K forint,nem tul olcso,de nagyon jol mukodik.Koztes idoben siman fel lehet venni csak ugy,hidegben meg eleg ravenni egy dzsekit.Jo az anyaga,nyulik,kellemes es eleg meleg.En nem vettem mert elcipoztem a "kasszat",de a listamra kerult (inkabb feketeben az nem erzekeny)

    Apropo cipo: Asics DS Racer 9-et felvettem vasarnap,nem birtam ki hogy ott hagyjam a dobozban az agy alatt tavaszig.Meresz voltam benyujtas nelkul egybol egy 19km-es fullos edzesre beizzitottam,nagyon preciz,dinamikus es pengeeles egy cipo.Olyan szuk,mint egy zokni.Nem egy kenyelmes pocsni,de nem is lehet benne lassan totyogni.Gyors tempora es resztavokra nagyon jo lesz,meg sprintekre.Hal istennek az Asics meg nem teljesen koveti a trendet igy hagyomanyos cipokiepitese van (ergo van sarka,annak ellenere hogy olyan konnyu mint egy minimal cipo 195gramm az en meretemben) es ami meg fontosabb elol es oldalt az anyagerositese NEM ragasztott film-strip-folia (mint az uj NIke-nel es Sauconynal) hanem vekony anyag,de varrva van.Ez fontos,volt NIkem ilyen ragasztott amibe rengeteget belefutottam,de vegul az ido megette ezt az erositest es darabokra tort,majd kihullottak belole reszek es legyengult a konstrukcio,ha varrva lett volna akkor nem igy engedi el,akkor a mellette levo anyag kezd kihasadni.A Mizuno es az Asics meg epit ilyen cipoket,a tobbiek atalltak (kiveve a nehezebb modelleknel ott varrott meg mind,de azok 300gramm folott vannak,nekem bunkerek)

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák