Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz chubii #963 üzenetére

    "Ez a torzítás most jó értelemben van?? Mert eddig csak rossz értelemben hallottam."
    Igen. Pl minden éneksávra kerül egy torzítás (csöves mikrofonerősítő formájában), és minden CD mastereléskor kap egy lágy csöves torzítást a kellemesebb hangzás érdekében (technikailag ez úgy néz ki, hogy kivezetik a hangot egy analóg csöves erősítőre, majd visszadigitalizálják). A müve IC-k általában nem kellemes torzítást adnak (néhány kivételtől eltekintve), ellentétben a rádiócsövekkel.

    "A Fiio E5-höz képest akkor mennyivel jobb ez a Bravo erősítő ?"
    Mittudomén :)) a Bravot még nem hallottam, de biztos hogy jobb, lágyabb a hangja.

    "Még annyit,hogy ehhez akkor most olyan spéci jack-to- L and R audio kábelt kell vennem??"
    Nem hiszek a csodakábelekben. Ahhoz tényleg jó egyensúlyozott forrás, egyensúlyozott erősítő és egyensúlyozott hangkeltő kell. Ebből kapásból két pontról már most tudom, hogy nem ilyen (erősítő és a fülesed), és nem tartom valószínűnek, hogy a hangkártyád tudna egyensúlyozott jelet. De ekkor sem a kábel az extra (na jó kicsit), hanem a rendszer elemei.

    "Mert hallottam,hogy a csatlakozón,meg a kábelen is múlik a hang minősége."
    Ahhoz még szoroznod kéne a büdzsét :N

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák