Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz bkercso #82746 üzenetére

    Visszaolvastam az eredeti hsz.-emet és a tiedet is és tartom továbbra is, amit írtam.

    A fórumtársnak megadtam, segítő szándékkal egy információt/faktort, ami segíthet (más hasonló információkkal/faktorokkal együtt) neki a Xonar U7, mint USB-SPDIF átalakító elhelyezésében a hasonló funkciójú cuccok között. Nem írtam semmi olyasmit, hogy kizárólagosan ezen múlna vagy bármit, ami akár halványan is erre utal. :N

    Erre jött tőled ez:

    "Az óra és a táp többet számít sokkal. ;)" - ami nyilván igaz (én is tudom még laikus érdeklődőként is), csak épp így, ilyen formában, hogy amúgy nem teszel hozzá a konkrét cuccra vonatkozó érdemi, a kérdezőt segítő információt, de a kacsintós szmájli itt van - némi joggal tűnt kioktatásnak. De akkor valószínűleg csak kommunikációs félreértés - amire továbbra is hozzáteszem, hogy volt/van alapom.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák