Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    @fericske@:

    Nem, a fityegő kábel probléma megmarad, azzal megspékelve, hogy a karommal együtt még mozog is.

    @gianni85@:

    Mondom: Bicaj.
    Még az kéne, hogy a nyakamból lógassak valami olyat, ami egy nagyobb bukkanónál még arcon is csap. :DDD

    @s4tch@:

    Telefont eleve csak nagyobb körökre viszek, amikor GPS-t is akarok használni. Szóval az adott.
    A DAC és az erősítő kifejezetten jó benne ( Mi 8 ), és egy Sennheiser PX100-II-essel hallgatom.
    Szempont volt vásárláskor hogy nyitott legyen, mert egyrészt szeretem a nyitott füleseket, másrészt meg elszomorítana, ha elütne egy úthenger, mert nem hallom meg hogy felém száguld. :D

    BT fülesből nem sok nyitott van, persze van azért, vehetnék mondjuk Grado GW100-ast, naaagyon badass lenne, bár bicajra talán kissé túlzás. Ja, meg ha valami bokor lekapná a fejemről menet közben ( mint a Senyót már jópárszor ), utána sokáig zokognék összegörnyedve az út szélén. :DDD

    Tulajdonképp onnan indult a dolog, hogy most a kormányon van a teló, rámadzagolva a füles, egész jól műxik, kábel nem fityeg, de persze leszálláskor figyelni kell.
    Az egyetlen gondom, hogy amióta megvan a Mi 8, kénytelen vagyok adapterrel zenét hallgatni, mert lespórolták róla a jack aljzatot. A töltő csatlakozós adapter, az kemény 500mA-t enged, ha sokat képernyőzök GPS mellett, merül a telefon. Töltés nélkül pedig még gyorsabban. [ Jó dolog a 2 sávos GPS, ami a Mi8-ban van, a legpontosabb kommersz kategóriájú helymeghatározó eszköz, ami valaha a kezemben volt, de megdöbbentően sokat fogyaszt. ]
    A BT az jó megoldás lenne, hogy a teló direktben power bankon legyen.

    Erre természetesen a DAP is jó, de nekem már van egy elég jó eszközöm a zenélésre. Nézegettem a DAP-okat is, nem vetettem el teljesen az ötletet, de nem is tetszik olyan nagyon.
    Azt reméltem, van egyszerű megoldás, de úgy látszik, csak drága és egyszerű van. :D

    Egyelőre rendeltem olyan töltős füles adaptert, amit tápnak lát a telefon, az ha minden jól megy 500mA fölött is tölt. Viszont ebben van DAC is, csak úgy lehet megtrükközni a töltést. Vannak félelmeim azzal kapcsolatban, hogy az a DAC mit fog tudni. Ha megjön, kipróbálom, és az eredmény függvényében eldöntöm, elmegyek-e a DAP irányába?

    Köszönöm mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák