Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Tin #59350 üzenetére

    na, összeraktam az smsl magic + myryad z40 kombót még kedden. a dacot egyelőre a saját usb kábele hajtja (supra lesz), a dac és az amp között meg egy alap kácsa rca van, ami évek óta porosodott a fiókban (már megrendeltem a qed performance graphite-ot).

    sajnos a másik fejesem jack dugója kontaktos, így tegnap nekiálltam a cserének, de egy kínszenvedés volt, ezért ma rendeltem is hozzá egy gyári kábelt háromezerért. addig jó lesz így is.

    szóval: elsőre dobozhang, nulla mély. csalódás volt, na. oké, a kis fiio mélykiemeléssel ment, és abban minden zene "statikus", ebben meg a halkak halkak, a hangos hangos, a tér sokkal nagyobb, pontosabb a ritmus, és sokkal "tisztább" a hang.

    viszont - bár gondolom ez nem az erősítő - de javul a hangja. a dobozhang gyorsan eltűnt (1 óra se), és egyre jön meg a mély, óráról órára jobban szól. és nem, nem csak a fejemben, és nem csak megszokás. gondolom a kábel törik be. vagy az erősítő.

    amúgy nekem nem hibás a z40, nem akad ki a mélyektől, és tök király, hogy távirányítható.

    amikor így teljesen új a rendszer, mennyi idő alatt áll be a hangja, és mik törnek/járatódnak be ilyenkor?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák