Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    Sziasztok!

    Mini DAC-ot kerestem "tablethez" (Surface Pro 2, Ubuntu 16.04-gyel), és sok utánaolvasás után a Dragonfly Blackre (V1.5) esett a választás. Láttam, hogy a korábbiaknak vegyes a megítélése, azokat nem hallottam, nem tudok viszonyítani hozzájuk. Az alábbiakkal próbáltam ATH-MSR7, aliexpresses CKR9LTD és KZ-ANV (a CKW1000ANV klónja). Kifejezetten feszes mélyeket produkál mindennel, picit hangsúlyosabb is lett az alsó tartomány, és sokkal tisztább, élénkebb, élettel telibb az egész hang. Fejhallgatóval is hatalmas a javulás, de a két fülhallgatóból valami egészen más szintet hozott elő, pedig előtte sem voltak rosszak (a KZ-ANV-n le van ragasztva az elülső nyílás, így van értelmes hangképe meg rendes mélye). Ezt így ebben a formában, méretben megvalósítani szerintem igazi bravúr, a hangja és ezen tulajdonsága alapján simán megéri az árát. Most tudom hordozni is magammal (nem csak a tablettel), napközben a munkahelyemen használom, ezen kívül pedig itthon is teljesen mobilis. Részemről maximálisan ajánlott érzékenyebb eszközökkel (csak ilyenekkel próbáltam).

Új hozzászólás Aktív témák