Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilu7

    senior tag

    válasz bajnokpityu #14904 üzenetére

    "Töredékét használja ki a gyári hardvernek a teló."
    Ebben teljesen igazad van, ezért csinálták a Voodoo-t. Viszont a Neutron egy bármilyen Androidon, és majdnem minden hardveren (ARMv6 architektúra felett) működő program, mindenféle digitális hókuszpókusszal. Semmi köze ahhoz, hogy milyen DAC/AMP van a telefonban. Alapvetően nem írnak nagyon gáz dolgokat, de ez a "32/64-bit software audio rendering", kicsit ilyen "a nagyobb szám jobb" dolognak tűnik. Egyébként a többiek vajon hogy csinálják egy 32 vagy 64 bites procin? :DDD Meg fokozzák a hókuszpókuszt: "on most platforms where SIMD CPU extensions are available". Ezt írhatták volna úgyis, hogy minden ARMv6 (ARM11) procit használó telefonnal megy, mert az összes támogatja. Ezt legalább a telefonteszt geekek is hamarabb megértették volna, de ez így titokzatosabb. Ez egy vélemény, és csak most néztem meg, hogy szóba került. Anno ártatlanul elindítottam, de nem hallottam jobbnak, a felülete meg borzalom.
    Lényeg, hogy aki jobbnak hallja, és cserébe elviseli a felületét az használja. Én nem fogom. :)
    Ja, és nagyon szeretem a Nexus S-t, Voodooval hordozható lejátszónak, de ezt már régebben is írtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák