Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz fi:zi'k #11772 üzenetére

    Lehet valaki többször is átéli ezt a "csodát", én például csak úgy általánosságban tapasztaltam változást, tehát semmi konkrétum és később nem is éreztem ezt. Egyszerűen egy idő után máshogy szólt. Bár ha létezik a bejáratás, akkor az szerintem csak egyszer a hangfal életének az elején lehet, x év után (mondjuk ez használati idő függvénye) már nem tartom valószínűnek, hogy számottevően alakuljon a hangja ha mondjuk hangszórócserét nem számítunk bele (persze ebben is tévedhetek). :K

    A fentebb is említett tapasztalásomat a Jamo-val nem tudom belőni mikor fogalmazódott meg bennem. Tehát, hogy pontosan a 60., vagy a 201. órában. Egyszerűen csak el kezdtem rajta gondolkodni, hogy mint ha ez eddig nem így szólt volna. És el kezdtem figyelni a dolgot. Számomra egyértelmű volt, hogy valami változott (lehet a fejemben, én ezt sem zárom ki). De akkor például a KEF-nél miért nem alakult ez ki? Pedig az is megvolt egy évig és aktívan hallgattam napi több órát (boldog sulis évek), szerettem is a hangját. Abban nem vettem észre semmi változást. :U

    Ear001 köszi. Ilyesmit ismertem már, csak azt hittem tudsz valami spéci eljárást. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák