Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz szami777 #23064 üzenetére

    Ami utat bejársz, alapvetően, elvileg, arra mennek a botok is többnyire.
    Ha lecsúszol egy kanyarban, a jelölt nyomvonal is lecsúszik, akkor az esetek többségében a botok is le fognak menni, kiszélesítik.
    Az inkább, minket játékosokat zavar meg, főleg mikor először vagy ritkán mész a pályán és fogalmad sincs merre van a következő cp.
    Persze ha direkt ilyen trükközős, rövidített, stb céllal csinálod, amikor direkt akadálynak vezeted a botokat a nyomvonal szerint, azt azért lekövetik. De mintha az utóbbi hetekben több eszük lenne.
    Illetve mintha több alfajuk lenne, van az óvatos, a relatív normális-versengő meg a totál agresszív.
    Az óvatos az egész előzékeny ha közelébe érsz az ideális íven.
    A rel. normális-versengő, az mintha egy normális versengő, nem túl latymatag-nem túl agesszív, nem is húzódik le az ideális ívről, nem is lök ki ha a közelébe mész, ha korrekt versenybe mellé-elé érsz akkor azért nyugodtan viselkedik.
    Totál agresszív pedig mint a multis játékokban a kill-on-sight, megszimatolja hogy a közelben vagy aztán az a lényeg hogy neked ártson, nem a verseny(zés)

    Én nagyjából kigondolom milyen géppel szeretnék menni, pl a800, aztán olyan jó 2/3 vagy teljes tempóval igyekszem a nagyját megalkotni, csak a kritikusabb részeknél lassítok.
    Rendesen élesben, úgyse harmad, negyed gőzzel mész, pláne mások akik mennek rajta :)
    Ami lassan kiadja, tempónál nem biztos, teljesen más ritmusa lehet úgy.

    A csiguszt pl s1 900 ralissal csináltam, olyan 130-180 körül adja a legjobban szerintem,
    a kastély környéki homokozóst az a800 vagy b700,
    a wc17-t az b700 awd, de b700 rwd-vel is végig lehet/tudok menni :P

    A kérdésedre szerintem ha trükköset csinálsz, akkor a trükk célja szerint.
    Ha rendeset, akkor meg érzésből, hogy egy jót akarsz csapatni rajta, az úgyis érződik rajta ;)

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák