Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Daw93 #15568 üzenetére

    hát én igazából csak azt akartam, hogy legyen jó gyors...

    de egyébként, maximálisan igazad van. mint ahogy igaza volt Kisgépkezelő mindent tudó úrnak is. a finomhangoló szekcióra éppen ideje volt hogy ránézzek, és kicsit belevessem magam. meg is tettem, az este a Godzilla GT-R PO esetében, amikor is hát kicsit megint kiakadtam, h ott az utolsó, hatodik sebességi fokozat és kiakad az óra nekem 210mph-nál... mondom, ez nem igaz, itt is??
    és hát a nem született tehetség de azért szorgalmas és tanulékony ember elkezd autodidakta módon felfedezni ilyenkor dolgokat, pl az autóhangolás-szekcióban. az áttételeknél, a legfelső csúszkát bizony lehet állítani, az egész áttételsor-hóbelevancot kompletten lehet pl húzogatni, ahol is azt írta, hogy ennek az autónak 269mp/h a valós top speedje. szóval picit több, mint amit addig ment.. és annyi is lett, alig hittem a szememnek. fergeteges gép lett belőle, pont jó arányúak a fokozat-elosztások, a gyári hangja ugye mennyei, áááá.... éjjel kettőig nem bírtam abbahagyni a krúzt, 1180mérföldet pakoltam bele
    egyébként, amit gondolok, hogy van ugye két turbófeltöltő lehetőség is ott, de hiába rakod fel, és ad hozzá +132 lovakat, nem emel sebességet se, gyorsulást se. legalábbis, ezt írja, amikor hozzáadod. viszont azt gyanítom - de én csak laikus vagyok -, hogy épp emiatt jelent meg a finomhangoló szekcióban az a nagyon kemény plusz sebesség többlet lehetőség, amihez csak az egész áttételt kellett hozzáidomítani
    ezt majd még este megnézem, nagyon kiváncsi vagyok. gondolom, nyilván azt a pluszt nem a gólya hozta oda..nincsenek véletlenek

    ja és Kisgépkezelő, azért írok mph-kat, bármennyire is gáz, mert én azt látom a játékban, arra van állítva.. ugyanis a km/h-ás játékélmény egy kabaré - amikor alig gurul az autó a városban a kocsi és azt írja, 130km/h-val mész épp...

Új hozzászólás Aktív témák