Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz Dj Sügi #7298 üzenetére

    Az is baj sok esetben, hogy vannak akik nem tudnak elindulni, bármi legyen is a seggük alatt.. :B
    Én a 100+-os gépeknek is nekimehetek, ha akarok, mert jó eséllyel a lóerő többletét a moderált önsúly kikompenzálja. ;)
    Amúgy nem vagyok ilyen utcai versenyző, csak szeretek lendületesen haladni, arra ez a 100paci pont elég. Az ST-vel van egy olyan baj is, hogy nagyon könnyen belevisz a rosszba, akkor pedig már vezetni is tudni kell, hogy ne legyen belőle baj. Nem véletlenül olyan sok belőle a törött. Mostanában amúgy is divat a lóerő hajhászás, de szerintem egy ilyen méretű és súlyú autóba nem kell több a 150 lónál. Amire ez nem elég, oda már repülő kell. :U
    Amúgy melyik ST elemek kompatibilisek átalakítás és komolyabb átépítés nélkül?

    A rögzítése szerintem rendben van, a kérdés a mérete, de szerintem lemérem vmikor és ha stimm, akkor megrendelem, aztán majd kiderül valóban jó-e rá. Nekem ezekből a sima fekete tetszik, jobban néz ki, mint a gyári kallantyúk.

    Galéria

    Focus ST vs RS ;]

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák