Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    addikt

    válasz ReFleXx #23183 üzenetére

    Nincs, csak szeretem, ha rendben van az autó és már úton van a motor olajjal a váltó olaj is.

    Nem értem továbbra sem ezt az új olaj mos dolgot, mégis minek kellene a váltó olajban lennie? Eddig számomra sosem volt kérdés, hogy az új, a friss mindig jobb, de most elbizonytalanodtam, bár nem értem túlzottan az ellenérveket, mert képtelenségnek gondolom ezt az iszapos dolgot, mert az ha van benne akkor a régi olajban is van, azt a 2 liter olajat rendesen kavarja a fogaskerekek mozgása és ha az iszapból engedünk le, akkor miért lesz rosszabb, vagy miért romlik el a váltó, ez számomra talány. Műszaki ember vagyok, de valahogy erre nem találok épkézláb magyarázatot, valamint a váltó átmosása sem lehet indokolt, bár attól függ mivel, ha fos olajjal, akkor minek, ha vegyszerrel, az meg többet árthat, mint használhat....
    Majd a szakszervíz megmondja hogy féltengelyek kihúzása után mit pancsolnak bele, mert akkor egy egyszerű szimmering csere is a váltó kinyírását eredményezheti, mert új olaj kerül bele...

Új hozzászólás Aktív témák