Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bAtt001

    addikt

    hunger games 2?!! spoiler

    év filmje?

    na de komolyan, ez ugyanaz volt kb mint az első rész. azért mentem moziba mert nem hittem el a sok pozitív értékelést, most sem értem mire fel a sok pozitivitás... megint kiválasztás csak előtte van 1 óra színjáték hogy mégis hogy hozzák be ugyanazt a fordulatot hogy mennek harcolni. aztán mennek harcolni :DDD végig ott lebegett a forradalom és vártam hogy végre megkapjuk mert az megmenthette volna a filmet, na de azt várhattam. értem h itt kellett elvágni a történetet de ez így kevés volt 1 filmre nagyon szerintem és nem indokolja a játékidőt is mert én konkrétan unatkoztam rajta. azt sem értem miért vannak oda katniss-ért mert jó 1x ellenállt a rendszernek de annyi, utána semmit sem mutatott fel és mindenki követné őt a halálba, ahogy mutatták is, nem hiszem el hogy ezt más nem merte megtenni eddig. mondom ezt úgy hogy könyveket nem olvastam és nem is fogom ezután.

    na meg a másik, olyan tömeg volt a moziban régen láttam ilyet... amikor megnyitották ajtót mint a csorda megindultak mintha valami verseny lett volna vagy valami ingyen lenne bent. szerintem túl hypolt cucc ezis, de ízlés kérdése. én tuti nem megyek a harmadik rész közelébe főleg h mondta tesóm h könyvben is szar és 2 filmre vágták a történetet... undorító amit hollywoodban csinálnak. hatalmas szvsz, ez az én véleményem lehet vele vitatkozni de akkor is ezt gondolom ;)

Új hozzászólás Aktív témák