Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    We're the Millers

    Tegnap totál spontán jött az ihlet hogy megkéne nézni valami jó kis filmet moziba, főleg ha már Szerda van. Sokat vacilláltam a Kick-Ass2 és Millerék közt, végül az utóbbira esett a választás. Szokásomhoz híven a nap utolsó vetítésére ruccantam be, ráadásul totál enyém volt a terem (egy párt leszámítva)

    A filmről: Nem bántam meg hogy ezt néztem meg. Merek arra esküdni, hogy egy családi filmben nem mondják ki annyiszor hogy f*sz, vagy hogy f*szom mint itt :D Eléggé sokat trágárkodnak, így a 16os karika indokolt is. Az alapötlet fasza, az ebből adódó poénok ütősek, a színészek jól hozzák a karaktereket. Egyedüli bajom az a játékidővel volt. Majdnem 2 órás a film, holott bővel elég lett volna max másfél, mert az utolsó 20-25 perc teljesen ellaposodott. :(
    Jason Sudeikis teljesen jól hozza a piti drogdílert, Emma Robertsnek túl sok munkája nem lehetett Casey szerepével, Will Poulter eskü élvezte Kenny lúzer szerepét. és Jennifer Aniston. Emberek, én nem tudom mit csinál ez a nő magával, de hogy a frászba nézhet még ennyire jól ki ez a nő? :Y
    Konkrétan mikor jött az első jelenete kiesett a popcorn a kezemből, annyira ütött a látvány.

    Összességében fasza kis film, nem lesz belőle kultalkotás, de teljesen korrekt.

    8/10

    mod.: Még annyit hogy Ed Helms k*rva jól hozza a a film főköcsögjét :DDD

    [ Szerkesztve ]

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák