Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz fpeter07 #21337 üzenetére

    ...azt én nézegettem és szerintem vicces kis sorozat :K csak az elementary -> "sherlock és watson" fordítást nem veszi be a gyomrom... ez lényegében egy nyomozós sorozat, amiben van egy sherlock és egy watson nevű karakter, sherlocknak van kis köze angliához és ennyi... az eredeti sherlock-hoz semmi köze... (bárminemű egybeesés a véletlen műve ;] ) ...lucy liu meg 45évesen letagadhatna 15évet lazán

    40 és annyi:

    tegnap megnéztük, az lett a megállapításom, hogy egy barominagy apple reklám a film: mindenkinél almafon, almapad, macbook, airmacbook, almás dokkoló, stbstb... és direktbe olyan beállítások vannak csomószor, hogy lássa az ember azt a rohadt logót... ezt leszámítva szvsz egy elég gyenge eresztés: pár jobb poén volt, de egyébként mintha össze lenne csak hányva az egész film... nemigazán ajánlom: ennél sokkal jobbakat lehet találni

    ui: rászokok lassan én is erre a szöveges értékelésre :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák