Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz solena #135418 üzenetére

    értem én, hogy ez van a háttérben, de akkor is ez egy vicc... visszamehetnénk a múltba és elővehetnénk azt a témát, hogy amerika kiké is volt? az indiánoké? aztán szépen kiirtották őket, elvették a földjeiket, maradékot meg kb lenézik... ha ennyire tolják ezt a "black lives matter" témát, akkor menjen mindenki szépen haza, adják vissza földjeiket, kárpótolják őket... :U egy nép, akinek a "kultúrája" alig több, mint párszáz éves és azzal nyitott, hogy kb válogatás nélkül kiirtották az őslakosokat, akik több ezer éve éltek ott... aztán oda ment minden népcsoportból aki csak akart, keveredtek ezerrel, de közben vannak köztük rendesen, akik nehezen viselik el a másikat, ezért előveszik az erőszakos formájukat, majd ennek a következményeit kivetítik az egész földre :U oldják meg ők maguk: európában nem nagyon hallani ilyen szintű (felfújt?) rasszizmusról, mégis térdelgetnek nagyokat a focimeccseken és emlékezgetnek a megölt exbűnözőre, aki 10éve bedrogozva betört egy terhes nőhöz és kirabolta :U

    ui: az utolsó szamurájt rohadtul nem értem, mert az a film pont arról szól, ahogy különböző kultúrák miként tudnak keveredni, valamint ellenségből hogy lehetnek idővel barátok, ha nyitottan állnak a másikhoz és meg próbálják érteni a másikat... pont, hogy nevelő jelleggel meg kellene nézetni azt a filmet minél több emberrel :U

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák