Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Devid_81 #12620 üzenetére

    sot, tovabbmegyek, nezzukcsak hol hibasak, amiket te irsz
    "Toronyhaz tele rossz arcuakkal."
    egyreszt kozelsem ugyanaz a toronyhaz (mint korabban kifejtettem), masreszt nincs tele
    egyik esetben joval nagyobb kisebb a helyszin (20 emelet vs 200 emelet), s reszint emiatt is, a masik esetben joval kisebb szazalekban vannak a rosszfiuk, aholis 80k fore jut kb 400 rosszfiu (mint irtam, egy - magyar viszontlatban nezve - nagyobb varos lakossaga el az dredd fele epuletben) - ezeket az aranyokat kovetve a serbuan maut-ban a fogonosznak nem hogy serege, de meg pisztolya sem lenne

    "Fogonosz iranyitja az ott elok eletet."
    ezen pont alapjan ide lehetne csapni meg kb 50000 filmet, a fogonoszok jellemzo tulajdonsaga ugyanis, hogy szeretik iranyitani az ottelok eletet, legyen szo toronyhazrol, falurol, bortonrol, vagy akar kozep-amerikai orszagrol

    "Megerkeznek a fohoseink,majd pillanatok alatt elszigetelodnek a kulvilagtol...egy idore egyedeul maradnak,tuleles van."
    bar nem ma lattam, de a serbuan maut fohosei mintha valasztas alapjan maradnanak, mig dredd es ifju padavanja telepataja tenylegesen izolalva lett a kulvilagtol

    "Bemondjak a hangosba,hogy biza most vege minden betolakodonak...epulet bekamerazva,minden megfigyeles alatt."
    ez a kommunikacios forma adja magat a helyszinbol
    kb mintha hasonlosagnak sorolnad, hogy vannak lepcsok es az emberek egymas folotti negyzet alapu lakreszekben talalhatoak

    "Majd happy end...fohos es serege legyalulva."
    ez alapjan megintcsak 200000 film idesorolhato meg, mint masolat

    az, hogy mindketto illeszkedik a szokasos akciofilm sablonra, mindossze annyit jelent, hogy bizonyos szintig mindketto szokasos akciofilm (a dredd inkabb, a serbuan maut kevesbe), annal viszont semmi tobbet

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák