Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz vond #113259 üzenetére

    Nem vagy egyedül a véleményeddel, kb ugyanezt gondolom én is.
    Olyan nagy gubanc nem volt vele, inkább sok kisebb dolog, amire azért felszisszentem.
    Pl a szög. Hát, hogy abba bele kellett lépni, az OK, de egy lépcső közepén? Mégis hogy került az oda?
    Gyerekeket már más is említette. Az kvázi lehetetlen, hogy felnevelj egy mindig síró gyermeket, meg eleve minek ilyen körülmények közé?
    Aztán, a lények néha töksüketek voltak, legalábbis, ha arányaiban nézem, hogy miket meghallanak messziről, néha meg közvetlen mellettük esett valami a padlóra, de észre sem vették, vagy csak felfigyeltek rá.
    Meg eleve. Ha csendben akarok közlekedni, akkor nem mezitláb lépkedek, hanem zokniban. Az hangtalan.
    Összességében, én azt gondolom, hogy eléggé sajátos a film logikája, de ha túl tudunk lépni rajta, akkor akár jó is lehet. Olyan ez, mint amikor a horrorokban azt mondják, váljunk szét, úgy könnyebben túléljük. Ebben a kaliberben voltak "meh" dolgok, de ha részletes listát szeretnék írni, meg kéne néznem még1x, vagy erősen gondolkodnom kellene, mert így visszaidézni nem maradtak meg bennem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák