Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Viszlát #107573 üzenetére

    a paródiát ne számold hozzááá. de ebbe a vitába inkább nem állok bele :d

    La La Land
    eng

    ez egy érdekes eset volt. az Oscar gála óta lebegett valahol a ködben, de sosem szántam rá magam. mostanában a túl sok érvényesített választásom nyomán a párom diktatórikusan ezt tette kötelezővé. igazából nem bántam, végre átestem rajta. az elején kifejezetten lassan indult be a filmmel kapcsolatos szimpátia, valahogy az első 15 percben nekem nagyon hiányzott a kémia. szépen lassan aztán, a várakozásaimmal ellentétben, révbe ért, megkedveltem. túlmisztifikálni botorság lenne, maga a történet szép, kellően bájos és szomorú, de új varázslatot nem hoz azért. a képi világ és koreográfia viszont erőssége, a zenék egy része kifejezetten maradandó élmény is lehet (pláne ha valaki, mint például én, szereti a jazz-t). a krízis nem súlytalan, bár én hajlamos vagyok beleélni magam az orromnál fogva vezetve, minden rendezői célba, de teljesen meg tudom érteni azt is, ha valakit ez nem kap el. a főszereplőkkel semmiféle előítéletem nincs sokakkal ellentétben, szerintem itt igazán jó páros volt.

    összességében a végére érve egészen élveztem. (a musical-eket amúgy igazán kedvelem, főleg a kortárs darabokat érdekes módon)

    #értékelés

    [ Módosította: Viszlát ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák