• p0ty

aktív tag

utolsó 4 meccs
    2 win és elite 3
    elsőnél 3 toty 2 ikon toty Varanet lehetetlen megfutni lehetetlen kipasszolni semmi ha nem toty vagy full prime icon a támadó sorod és van valamennyi fogalma a játékosnak a játékhoz lehetetlen akármit csinálni ellene
    másodiknál full rare gold csapat 4. percben kifagy a játék mint draft döntőben, meglepő :D nyilván PC-n volt már sok csalás állítom ez is az
    harmadik meccs hosszabbítás 110 percen keresztül pályán lévő Joao Cancelo 4 méter hátrányból a full friss POTM Sanchom beéri és szereli majd gólt kapok, persze mellette 2 tizit nem kaptam meg amit be is ismert a gyerek miután felvettem és megírtam neki hogy örüljön a free winnek amiért segített a játék neki
    negyedik mérkőzés 1-1 majd az utolsó 15 percen toty Ronaldo megállíthatatlan üzemmódra kapcsol és nem lehet megállítani sima 2 gól

csak hogy tisztában legyünk vele PC platform toty időszakban 11milla volt a Ronaldo most 15 milláért elviszik
    ezen a hétvégén 3 ellenfelemnél volt
    valamint sajnos ez a PC platform egy rakás nagy nulla mert itt mindig 2 féle patch van mikor kijön és mikor konzolokra kijön már más valamint nem akarom elhinni hogy a sok reportra egyből ki tudnak bannolni de ha megnézem a top playereket a leaderbordnál vannak játékosok akiknek 13 milla match earnings coinja van :D
    meg 10k lejátszott meccs :D ha jól számoltam átlagosan 20 perccel számoltam 1 meccset mert igaz 15 de akkor is cserék meg a hosszabbítás meg a mez meg ilyeneket hozzá adtam
    és még akkor benne sincs hogy elad játékost vagy packot nyit
    napi kb 22 órát játszik a játékkal :D végülis ezekkel semmit se kell csinálni meg olyat is olvastam az első WL-nél volt olyan játékos aki 8 óra 30 perckor 30-0ban volt :D mert állítom végig coin csalta az egészet mint a DR-t szokták :D