Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PistiSan

    addikt

    Sziasztok!

    Fura dolog történt velem, ubuntu 16.04 és új kodi mellett a nagyobb felbontású filmek, sorozatok közül egyre több volt amibe nem tudtam bele tekerni, elég zavaró dolog.
    De ami leginkább zavaró, ha mondjuk nézel egy 1.5 órás filmet, fogja magát és kilép mondjuk 1 óra körül, ilyenkor hiába tekergettem, vagy nagy sokára indult el a lejátszás, vagy csak simán kilépett.
    Nem tudtam rá jönni hol lehetett a hiba.
    Nagyon szerettem az ubuntut, mert piszkos gyorsan elindult a rendszer bekapcsolás után.
    Kb 1 évig használtam így a rendszert, elvétve találkoztam csak ilyen fájlokkal amivel gond lett volna, de az annál jobban idegesített. Illetve az utóbbi időben lett gyorsabb netem, azóta kölcsönzök nagyobb felbontású filmeket, ezzel egy időben kezdtem tapasztalni a hibát.

    Most raktam rá windowst, és csodák csodájára ott minden gond nélkül mennek a filmet, sorozatok, a boot idő megnőtt a többszörösére, viszont utána működik megfelelően.
    Windows 10, Asrock Beebox, Intel N3150cpu, 4db ram, és 60gb ssd van a rendszer alatt.

Új hozzászólás Aktív témák