Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz h1mpi #85591 üzenetére

    Igen, hogy melyik sor minek felel meg. Úgy lenne a legegyszerűbb hogy pdf a számláról és piros betűvel ahogy van hely mondjuk a szöveg alá beírni a fordítást. Megy az eredeti számla és azután követi a fordított.

    De valójában a lényeget megértik, rákérdeztem és az alapján írtam az alábbiakat az Összefoglalóba:

    Csatolni kell a Magyar Posta számláját, a Posta által készített Igazolás a vámkezelésről igazolást, az angol vagy német nyelvű Magyar Posta nyomkövetési oldal kézbesítést is tartalmazó képernyőképét és ha a nyomkövetési oldalon nem látszik a kézbesítés, akkor egy képet a csomagról a címkével együtt vagy a megvett termékről kép.
    A szöveges mezőben (Comments, Kommentare) add meg az eladó felhasználónevét, a vásárlás számát Order number-t, Bestellnummer -t, formátuma ilyen: 23-08264-43658, a vásárlás dátumát, a termék eBay azonosítóját (eBay item number, eBay-Artikelnummer, formátuma ilyen: 403468032125) és a termék megnevezését.
    Alapvetően leírod, hogy a Magyar Posta az adott vásárlásodra vonatkozóan újra kérte az áfa megfizetését, miután azt az eBay-nek is kifizetted.
    Mivel magyar nyelvűek az igazolások, hogy az áfa összegét és hogy HUF forintban van fizetve emeld ki, írd le a szöveges résznél. Ezután egyszerűen be tudják azonosítani.
    Pl: Áfa 27% 856 Ft = VAT 856 HUF

Új hozzászólás Aktív témák