Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz hockeyapu #21710 üzenetére

    Nagyon szepen koszonom a sok hozzaszolast, mindet elolvastam, es at fogom gondolni az osszes allaspontot, nagyon erdekes az osszes megkozelites.

    (#21697) hockeyapu
    Olyan konyveim vannak, amit ki sem adnak papiron, ha hardcopy-t akarok, kinyomtatom. Illetve olyan regi konyvek, amit nem nagyon tudok megszerezni papiron. Meg nem is akarom, mert az SD kartyan sokkal konnyebben elfer 100 kotet a zsebemben.

    (#21698) csibe1
    Probalgatom ezeket, de nem olyan, mint egy e-papir, foleg egymas melle teve a tabletot, meg egy Paperwhite-ot.

    (#21699) @Pal
    Elolvastam oket. Szeretnek egy jol hasznalhato e-papir kijelzos eszkozt.

    (#21701) LittleBiG007
    "Ja és amire a 10 col nagyon hasznos lenne, a PDF, az meg áldozatul eshet a gyenge hardvernek."
    Ez pont az, ami nagyon foglalkoztat... hogy mennyire lenne zavaro a pdf olvasas ezen az eszkozon. 6"-on ez abszolut nem ment, az kicsi.

    (#21703) f_sanyee
    Volt 8"-os tabletem is, meg most 10"-os is. Tapasztalat alapjan egy 10"-os olvasot szeretnek. Magammal vinni nem fogom, otthon hasznalom majd.

    (#21705) Bozek
    Mert a nagy jobb, mint a kicsi... de 15"-os olvasot nem nagyon tudok venni sajnos.

    (#21709) LittleBiG007
    "már nem igaz az, hogy 1 töltés = 1 hét használat"
    Nem gond az akku ido. Persze, jo lenne, ha 1-2 napot birna, de ha nem, az sem gond.

    (#21712) Apollyon
    Ezt a kifejezest kerestem. A "kényelmes olvasáshoz".

    Amit most talaltam a videoban, ez a ceruza, ami nagyon nem franko: [link], meg ahogy ir, az lehet hogy zavarna. Ez viszont nagyon jo: [link], tetszik nagyon.

    Ha mar ennyi zsetont kiadok, akkor azert jo lenne egy jol mukodo ceruza... Meg az is lehet, ha mukodne rendesen a jegyzeteles, meg a rajzolas, akkor magammal vinnem megbeszelesre, meg ilyenek. De a meret akkor sem gond. Nem akarom a metron elokapni. Asztalon, szeken ulve, esetleg este, lefekves utan, elalvas elott egy kis olvasgatas. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák