Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bumburnyák

    csendes újonc

    válasz Narxis #16743 üzenetére

    Bocsánat, ha belegázoltam bárki rózsaszín tüllszoknyás lelkecskéjébe, igazán nem akartam:).
    Még egy utolsó szösszenet azért: Akkoriban 40 környékén lehetett kapni Illumina 2-t talán már a 3-t /két magos rendszerrel, sokkal pontosabban állítható betűkészlettel és világítással/, akciósan bele lehetett futni ennyiért Paperwhite 3-ba.
    Tehát 3+ éve szívatjátok magatokat 15000 Forintért. Persze nem tudjátok, mivel nincs összehasonlítási alapotok, de azért ezt másoknak is lelkesen javasoljátok itt a fórumon.

    Megértem én, hogy sok jó könyvet elolvastatok az Alcor-on és a szívetekhez nőtt, meg kell védeni a magamfajta bumburnyákok ellen, de ha esetleg Győr környékén laktok /Bicske-Sopron-Mosonmagyaróvár közti rész belefér/ szívesen odaadom akár a Kobo-t, akár az Illuminát pár hétre tesztelésre. Ha utána őszintén azt mondjátok, hogy első írásom nem egy kulturált, visszafogott tényleírás volt, szívesen beismerem tévedésem:). Addig viszont első olvasót vásárlóknak az Alcor Myth led /akármennyiért is/ egy messze kerülendő vacak:)

Új hozzászólás Aktív témák