Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ébri

    senior tag

    válasz Helsing #15831 üzenetére

    :) Értem a szituációt... Először egy sonym volt, ami alapból nem volt rossz, de valahogy nem tetszett hosszabb használat után. Utána lett PW2, az hardverileg tök jó volt, de jailbreak után se volt annyira jó, így megkapta feleségem, ő még a margót is visszaállította az eredeti szélesre. Utána lett Kobo, változóan vastagítható fontok akkor még csak azon voltak, ezt már a Kindle is tudja, Szótár miatt pl. pillanatnyilag is angol nyelvű könyvet koreader alatt olvasok rajta (amúgy nem túl bonyolult a szótárat pl. angol-magyarra cserélni, de pl. oxford szótáraim csak stardict formában vannak, azt meg koreader támogat), magyar nyelvűt viszont az eredeti olvasójában, nekem a kindle és a PB olvasóiban is hiányzik vmi, ami a kobóban van. (Pl. magyar elválasztást, fontokat kindle-re nem lehet telepíteni, tudtommal PB-n csak egy fokozat fontvastagítás van, a nagyobb képernyős PB-k nehezek).

    Az a baj, hogy nehéz előre kitalálni, hogyan fogod használni, s mi az ami kell, mi az ami nem. S nemcsak mi, lehet te se tudod. Pl. a könyvtárazást én is fontosnak tartottam, de aztán a könyvtáram növekedésével úgyis calibre-ben tartok mindent, s nem nagyon hiányzik a könyvtárszerkezet (koreaderben lehet könyvtárakban is keresni, s mivel calibre-ból műfaj/író/könyv bontásban vannak a dolgaim, még átlátható is, de kb. két éve szerintem nem kerestem így könyvet).

Új hozzászólás Aktív témák