Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz TeeJay #82571 üzenetére

    Ha Flip miatt kötekednek, akkor itt már elkéstek, tavaly tolta át a tré az 1000/1000-est, rá is kötöttek vagy hárman...
    Itt sokan még Voda koaxon szenvednek, pedig tizen éve van Digi.
    Ahol meg eddig sem volt Digi (a telep összes többi háza, mert más utca felé esnek, a mobil antennájukat is mi üzemeltetjük), a tré oda is behúzta, úgyhogy azt bukták. :K Mondjuk 10 évig nem tudom mit műveltek.
    De Óbudán sem tolongtak a Tréért, mikor behúzták, csak, ahol nem volt Digi.
    Nekem a H-s rendszerük, amúgy úgy hiányzik (főleg az "ez csak 1 nátha" idején), mint púp a hátamra. :U Eddig a B-vel nem volt gondom, ha elment a net volt TV, ha a TV ment el volt net, de a bejelentett karbantartásokon kívül alig volt gond. Pont a boxmentesség és a tömörítetlen DVB-C miatt tértem a Digire. Most majd sakkozhatok az ONT-okkal (le-om, hogy mennyit fogyaszt, csak ne melegedjen), meg az ügyfelesekkel, hogy mikor tudnak jönni cserélni, mert nem frankó.
    Eddig, ha gond lett volna az egész strangon gond lett volna, jöttek volna csinálni, most majd hőböröghetek, egyedi hibával. :W
    A kábelekről nem beszélve UTP-t/koaxot megvariálom magamnak, optikával nem tudok mit kezdeni. :((

Új hozzászólás Aktív témák