Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GiXXXer

    tag

    üdv.
    Van egy-ket kisebb problemam a Dell n5110-es notimmal. Most raktam ujra a win7-et, mert allandoan eldobalta a wifi kapcsolatot, kabellel meg nem volt hajlando felmenni a netre. Az uj win-nel a wifi stabil, de a LAN tovabbra is problemas volt. Allitgattam mindent, hiaba, de egyszer egy tobb oras uresjarat alatt megjavult, elkezdett folyni a kabelbol a net a gepbe... :) Ezt mi okozhatta?
    Masik hiba: a friss win nem latja a beepitett kartyaolvasot, azt eloszor ismeretlen eszkoznek ismeri fel, majd a driver frissitese utan az USB vackok koze kerul "unknown device" neven. Tehat a driver leforditotta angolra a nevet... :) Es az illesztoprogramot nem is tudom frissiteni, mert a winfos szerint az naprakesz. Ma viszont bekapcsolaskor gondolt egyet, es telepult a drivere elvileg rendesen, meg is jelent a realtek card reader az eszkozkezeloben, de ugyanugy nincs uj meghajtom, tehat konkluzve hasznalhatatlan. Ezzel mi a rakot lehet csinalni?
    Harmadik marhulas: a beepitett monitort csak az integralt videovezerlo hajlando meghajtani, az nvidia kartya csak a HDMI kimeneten mukodik. Erre ma jottem ra, mert tegnap meg otthon voltam, es ra volt dugva a monitor, itt viszont nincs plusz monitorom. Ha letiltom az intel-vezerlot, kikapcsol a monitor, ujrainditas utan ujra aktiv az intel. Ha eltavolitom a rendszerbol, es meg az illesztoprogramot is toroltetem vele, ujrainditas utan akkor is visszakerul az eszkozkezelobe, mintha mi sem tortent volna. Es minden program grafikai beallitasaiban csak az intel kartyat latja. Most radugtam egy tv-re, elsodlegesnek allitottam a hdmi-t, elinditottam a WRC3-at, es erdekes, megjelent az nvidia kari a config-ban, tehat nem a kartyaval van a baj. Akkor ugyan mivel???

    A mobilnetem szarakszik, az okostelefonom butul, es elvesznek belole az sms-ek, a laptopom is az agyamra megy, vajon egy technologiai fekete lyukba kerultem?

    http://www.youtube.com/vargagixxxer

Új hozzászólás Aktív témák