Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    Bio hair - Tesco:
    ma kora délutáni alkalom, ez volt kb. a tizedik. Nincs nagy hajam, magyarán, nehéz elrontani, viszont szeretem, ha rendben vagyok. Ezzel így van mindenki.
    2-3 lány szokta vágni, akikkel meg vagyok elégedve, általában már az elején jelzem, ha bent van valamelyikük, és őt kérem.
    Ma nem voltak. Egy fiatal barna srácot kaptam, állítólag a fórumból küldték át. Izgult, így egyből beszélgetést kezdeményeztem, próbáltam lazítani, 1 éve csinálja, stb.
    Egyből feltűnt, hogy nincs rutin. 20 perc után "jó lesz így?" mondom, nem, "ott és ott nem egyezik". 5 perc múlva: "így jó"?
    Ezután oda küldettem a kollegínát, őt pedig megkértem, hogy fejezze be. Ebből végül +25 perc lett, így a mai nap 57 perc alatt készült el a negyed órás frizurám.
    No offense, a körülöttem élők jóindulatúnak tartanak.
    És lépjünk is túl ezen.
    Annyi csak, hogy ha nem vagyunk elégedettek a szolgáltatással (bárhol, bármikor, bármivel kapcsolatban) normál stílusban nyugodtan jelezzük. Inkább ez, minthogy bennünk maradjon a negatívum.
    A szemüveges, rövid barna hajú csaj viszont: kalapom leveszem, nagyon igyekezett, tökéletes lett, megérdemli a munkát.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák